برندینگ شخصی و بیزنس کوچینگ
در این ویدیو، سث گودین نویسنده کتاب گاو بنفش و استاد پرسونال برندینگ درباره اهمیت ساخت پلتفرم برای ساخت برند شخصی صحبت می کند.

حالا صحبت کنیم درباره چگونگی تاثیر اینترنت در تغییر عملکرد و توانایی شما در شاخص شدن در بازار و برندینگ شخصی.

ما به شما، به طور رایگان، پلتفرمی برای گسترش تجارت شخصی تان ارائه کرده ایم. نیازی به هزینه کردن برای راه اندازی یک مجله نیست. یا نیازی نیست بلند شوید و شبکه تلویزیونتان را راه بیندازید. می توانید از طریق "یو تیوب"، یا از نوشتن بلاگ، استفاده کنید. من نمی خواهم درباره ی "فیس بوک" یا این که امروز برای ناهار چه چیزی میل کرده اید، صحبت کنم. بلکه درباره ی جایی حرف می زنم که به صورت حرفه ای به شما تدریس می شود. پس مثلا "استیو برد"، به شما درباره ی مسائل حقوقی برندهای تجاری، مطالبی را آموزش می دهد، او یک برنامه ی منظم دارد. برنامه ای برای آن که روز به روز بهتر و بهتر شود. برنامه ای برای تقویت خود، و نیز برای کمک به سایرین.

زمانی که من شروع به نوشتن مطلب برای مجله "فست کمپانی" نمودم، و فکر می کنم بیشتر از هر کس دیگری برای این مجله مطلب نوشته ام، در هر ستون از نوشته هایم، فقط یک هدف را برای خود مشخص کرده ام.

آیا توانسته ام ستونی از مطالب را بنویسم، که مردم آن صفحه را کنده، کپی نموده و در طبقه های قفسه های خود در اداره شان بگذارند؟

چرا که اگر من چیزی را بنویسم که شما با آن موافق باشید ولی دوستتان هنوز آن را ندیده و به دست نیاورده باشد و شما آن را پخش کنید، من کارم را درست و خوب انجام داده ام. من این کار را تا به امروز در وبلاگم انجام داده ام.

پلتفرم من در دسترس خوانندگانم هست تا به آن ها امکان این را بدهم که بتوانند در آن، ایده ها را با دیگران به اشتراک بگذارند.

 

برای دیدن ویدیو کلیک کنید:

 

برای دریافت کارگاه صوتی رایگان 1-2-3 جذب مشتری از زبان دکتر شهاب اناری، همکار برایان تریسی و مربی حرفه ای  کسب و کار، در پایین صفحه ایمیلتان را وارد نمایید.

Comments

نظر دهید