ادامه بده، همه این ها بعداً معنی پیدا می کنه

ادامه بده، همه این ها بعداً معنی پیدا می کنه

خیلی از شما دوست های خوبم دارید برای اهدافتون تلاش می کنید، ولی اون نتیجه دلخواه رو نمی گیرید. هر روز دارید زحمت می کشید! تسلیم نمیشید! ولی... نتایجی رو نمی بینید که دلتون می خواد. و گاهی به خودتون شک می کنید:«نکنه این هدف غلطه؟ نکنه اشتباه دارم میرم جلو؟ نکنه دارم خودم رو گول می زنم؟». رقیب های قوی تر از خودتون رو می بینید،آدم هایی که از شما توانمندترن. حس می کنید:«وای! چقدر من از بقیه عقب ترم! اصلا من توانش رو دارم یا نه؟» و همه این شک و تردید ها، انگیزه، اراده و انرژی رو ازتون می گیره و حق هم دارید! مسیر رسیدن به موفقیت، اصلاً آسون نیست!

می خوام ازتون دعوت بکنم به افرادی فکر بکنید که اتفاقات بسیار فجیعی در زندگی هاشون افتاده. شاید بعضی هاشون رو بشناسین و شاید هم داستانشون رو شنیده باشین. مثلاً بچه هایی که ربوده شدن و به عنوان برده جنسی فرستاده شدن به کشور های دیگه، آدم هایی که کل خانواده شون رو در یک حادثه هوایی از دست دادن، کسانی که کل خانواده شون رو در یک زلزله از دست دادن، کسانی که شریکشون بهشون خیانت کرده و دارایی شون رو از دست دادن و ورشکست شدن و خیلی های دیگه. وقتی به داستان این افراد نگاه می کنیم، می بینیم که اون هایی که با موفقیت از این تراژدی عبور کردن، همشون وقتی که به گذشته نگاه می کنن، می بینن که یک حکمتی در اون اتفاق بوده.

وقتی 5 سال، 10 سال یا 20 سال بعد به گذشته شون نگاه می کنن، می بینن که یک درسی در اون اتفاق بوده. و من قصد دارم از شما بخوام که ادامه بدین، به خاطر این که وقتی 5 سال یا 10 سال بعد به نتیجه برسین، شما درس هایی خواهید داشت که به دیگران یاد بدین، داستانی خواهید داشت که دیگران رو الهام می بخشه، و شما تبدیل به فردی خواهید شد که می تونه الگوی دیگران باشه! ادامه بده! همه این ها بعداً معنی پیدا می کنه! می دونم الان سخته! می دونم الان شک داری! می دونم شاید اصلاً به کل کار تردید پیدا کرده باشی! ولی یادت باشه: ادامه بده! پنج سال دیگه، ده سال دیگه، همه این ها معنی پیدا می کنه!

 

عضویت در کلوپ یک درصدیها با گارانتی رضایت

دوازده ماه آموزش زنده و پشتیبانی از دکتر اناری

کسب اطلاعات بیشتر

رایگان شد

کارگاه سه روزه آنلاین غلبه بر ترس، تنبلی و اتلاف وقت

بر اساس اصول کوچینگ و علم روانشناسی مثبت

دسترسی فوری