کار آفرین هستی؟ هدف وجودی ات را اینطور انتخاب کن

کار آفرین هستی؟ هدف وجودی ات را اینطور انتخاب کن

اوان کارمایکل: «پاسخ به سوال «چرا»، هدف تو هست و هدف تو یعنی درد و رنج تو. نیازی نیست که روی قله بنشینی و ده سال مراقبه کنی تا بفهمی هدف وجودیت چیه. اون چیزی که به عنوان انسان بیشتر از همه باهاش درگیر بودی، چیزی هست که باید هدف گذاری کنی تا به بقیه در مقابله کردن با اون کمک کنی. به این خاطر که باید این رو بدونی که الان خیلی از افراد هستن که تو قبلاً جای اون ها بودی. تویی که در پنج سال یا ده سال قبل به شدت درگیر بودی، هیچ حمایتی نداشتی و اعتماد به نفس نداشتی، از اون موقعیت سربلند بیرون اومدی. خیلی از افراد هستن که الان در جایگاه قبلی تو هستن و فکر نمی کنن که بتونن موفق از اون چالش عبور کنن.»

دکتر اناری:«اوان، اگر اجازه بدی، این جا صحبتت رو قطع کنم چون دوست دارم یک سوال بپرسم. آیا پیشنهادت اینه که حتما باید به کسانی خدمت رسانی کنیم که نشانگر گذشته خودمون باشن؟ به عنوان مثال، اگر من بخوام کارم رو گسترش بدم و به افراد در دنیای شرکت ها خدمت کنم، حتی اگر در گذشته خودم در شرکت کار نکرده باشم، آیا چنین چیزی ممکنه و آیا این کار رو توصیه می کنی یا خیر؟»

اوان کارمایکل:« مشخصات فردی الزاماً اهمیت نداره. می تونی خیلی اثرگذار باشی. میشه در هر حیطه ای اثرگذار بود و می تونی همین امروز این تصمیم رو بگیری که اثرگذار باشی. می تونی بری برای کار در مدرسه داوطلب بشی، می تونی برای یک خیریه یا کلیسا پول جمع کنی، اما تو انتخاب کردی که به رهبران فکری کمک کنی.

 

عضویت در کلوپ یک درصدیها با گارانتی رضایت

دوازده ماه آموزش زنده و پشتیبانی از دکتر اناری

کسب اطلاعات بیشتر

رایگان شد

کارگاه سه روزه آنلاین غلبه بر ترس، تنبلی و اتلاف وقت

بر اساس اصول کوچینگ و علم روانشناسی مثبت

دسترسی فوری