رویداد آنلاین با برایان تریسی

رویداد آنلاین با برایان تریسی

 

سلام به همه! دکتر شهاب اناری هستم و امروز برایان تریسی افسانه ای با من هست کسی که یکی از برترین سخنرانان و مولفان  در Rise above adversity  دوران ماست و هیجان زده ام که اعلام کنم من از برایان تریسی دعوت کردم که به رویداد آنلاین ما

چهارم دسامبر این ماه، بپیونده. درسته! شمامیتونید با برایان تریسی در یک رویداد مجازی به شکل آنلاین ملاقات کنید و به مکالمه من و برایان تریسی درباره تاب آوری، گوش بدین.

چطور افراد میتونن در دوران سخت پیشرفت کنن چطور افراد میتونن بر دشواری ها غلبه کنن همه ی ما میدونیم که داریم در دنیایی زندگی میکنیم که به سرعت تغییر میکنه خیلی از افراد در زندگی شخصی و شغلی خودشون به مشکل برخوردن

 در چهارم دسامبر من یک مکالمه با برایان درباره تاب آوری دارم.  Rise above adversity در رویداد ما

برایان خودش اینجاست تا برای شما درباره این رویداد توضیح بده.

برایان!

خیلی متشکرم شهاب!

پیتر دراکر، فردی که من به شدت تحسین میکنم، چندسال قبل فوت کرد اما کتاب های بسیاری درباره ی رهبری کردن نوشته و یک حرفی زد که واقعا من رومتاثر کرد این بود که چیزی که در زندگی یک رهبر قطعیه بحران هست و توانایی یک رهبر برای مدیریت کردن بحران یکجور معکوس کردن انتظارات هست. توانایی رهبر برای انجام این کار چالش واقعی هست که سر راه اون فرد قرار داره و بنابراین روشی که با اون بر بحران غلبه میکنید اینه که یاد بگیرید چطور باید با اون برخورد کرد و متد ها و تکنیک های مشخصی وجود داره که توسط موفق ترین مردان و زنان در جهان مورد استفاده قرار میگیره و در نیتجه اون ها بر دوشواری ها، شکست ها و بحران های غیرمنتظره غلبه میکنن. اونها با انعطاف پذیری، با سرعت و آرامش بر این موارد غلبه میکنن و در نتیجه این شکستهایی که بقیه افراد رو نابود میکنن هیچ تاثیری بر این فرد برتر ندارن.

 

       دسترسی فوری به کارگاه رایگان دکتر اناری برای غلبه بر تنبلی، ترس و اتلاف وقت - علمی، کاربردی، به زبان ساده

 

پس کار شما اینه که یاد بگیرید چطور بر مشکلات غیر منتظره غلبه کنید و کار ما این است که به شما چگونگی اینکار رو آموزش بدیم. خوشبختانه راه حل های این مشکل کشف شده، خوشبختانه ما میدونیم که چطور میشه براین موارد غلبه کرد. کار شما اینه که از ما یاد بگیرید و بعد چیزی که یاد گرفتید رو به طور منظم تمرین کنید. برای مثال من یک سری ایده درباره ی غلبه کردن بر بحران به شما آموزش میدم یکی از اون ایده های اینه که میگیم یک وقفه ایجاد کنید و کار رو متوقف کنید و بگید "صبر کن ببینم، دقیقا چه اتفاقی رخ داده؟!" میدونید، خیلی شگفت انگیزه! اکثر مردم نسبت به یک بحران یا شکست واکنش نشون میدن بدون اینکه درک درستی از اتفاقی که افتاده داشته باشن. خب چطور مشخص میکنید که چه اتفاقی رخ داده؟ و بعد چطور مشخص میکنید که چه کسی درگیر این بحران میشه؟ و چطور قدم بعدی خودتون رو مشخص میکنید؟ وسوالاتی از این قبیل. وقتی شروع به فکر کردن به این شکل میکنید شفافیت ذهنی بسیار زیادی پیدا میکنید دیگه ناراحت یا عصبانی نمیشید بلکه متفکر و خلاق میشید و در نتیجه پول بسیار زیادی به دست میارید. در ضمن خیلی از شرکت هایی که به شکست ها و دشواری ها واکنش خوبی نشون دادن در نتیجه این واکنش درست تبدیل به رهبران جهان شدن و شما هم میتونید اینکارو انجام بدید.

 

       دوست دارید کوچ حرفه ای شوید و مهارتهای کوچینگ را یاد بگیرید؟ ثبت نام دوره VIP تربیت کوچ حرفه ای ستاره شمال ادامه دارد. 

 

پس کار ما اینه که به شما یاد بدیم در شغلی که دارید موفق و موفق تر بشید و شهاب قرار هست پله پله شما رو راهنمایی کنه تا چنین اتفاقی بیفته.

شهاب!

عالی بود! خیلی متشکرم برایان.

دوستان این یک فرصت نادر و خاصه که برایان تریسی رو در یک رویداد زنده آنلاین ملاقات کنید و او اطلاعاتش رو در زمینه تاب آوری و مدیریت بحران در اختیارتون میذاره و به همه ی ما آموزش میده که چطور در سختی ها پیشرفت داشته باشیم. مثل همیشه ظرفیت رویداد محدود هست. همین الان بلیت خودتون رو تهیه کنید!

 

 

عضویت در کلوپ یک درصدیها با گارانتی رضایت

دوازده ماه آموزش زنده و پشتیبانی از دکتر اناری

کسب اطلاعات بیشتر

رایگان شد

کارگاه سه روزه آنلاین غلبه بر ترس، تنبلی و اتلاف وقت

بر اساس اصول کوچینگ و علم روانشناسی مثبت

دسترسی فوری