تو میتونی هر چیزی رو یاد بگیری

تو میتونی هر چیزی رو یاد بگیری!

هیچ کسی نابغه به دنیا نمیاد ، همه از نقطه ی صفر شروع می کنن ؛ هیچ کسی وقتی به دنیا میاد ، راه رفتن بلد نیست ، خوندن و نوشتن بلد نیست ، جمع و تفریق کردن بلد نیست ؛ خود انیشتین هم یک موقعی باید اعداد رو یاد می گرفت ، خود حضرت حافظ ، حضرت سعدی هم باید یک موقعی الفبا رو مثل من و شما یاد می گرفتن ؛ ما به دنیا اومدیم که یاد بگیریم ، آهسته و پیوسته جلو میریم. بله ؛  میفتیم ، اشتباه می کنیم ، زمین می خوریم ، تقلا می کنیم ، دل سرد میشیم ، گیج میشیم ؛ تا این که یک روز یک پا میذاریم جلوی یک پای دیگه و راه میفتیم ،  تا این که یک روز بعد از مدت های طولانی زمین خوردن ، آخرش می تونیم دوچرخه سواری کنیم ، تا این که یک روز ضرب و تقسیم رو یاد می گیریم.

ما اومدیم توی این دنیا که یاد بگیریم ؛ درسته اشتباه می کنیم ، درسته شکست می خوریم ولی اشتباه و شکست فقط مغز مون رو قوی می کنه ، اشتباه و شکست روی دیگه ی سکه ی رشده.

یاد مون باشه ؛ پیچیده ترین مفاهیم علمی بر پایه ی ساده ترین اصولی یه که هر کسی هر جای دنیا می تونه اون ها رو درک کنه. بهش فکر بکنید ؛ ساده ترین اصولی که هر کسی می تونه درک شون بکنه ، پایه ی پیچیده ترین مفاهیم دنیاست!.

هر کسی هستی ، هر جای دنیا که هستی فقط لازمه یک چیز رو بدونی ؛ تو می تونی هر چیزی دلت بخواد رو یاد بگیری.

 

عضویت در کلوپ یک درصدیها با گارانتی رضایت

دوازده ماه آموزش زنده و پشتیبانی از دکتر اناری

کسب اطلاعات بیشتر

رایگان شد

کارگاه سه روزه آنلاین غلبه بر ترس، تنبلی و اتلاف وقت

بر اساس اصول کوچینگ و علم روانشناسی مثبت

دسترسی فوری