تخفیف ویژه + هدیه استثنایی

🎉

در لیست انتظار دوره بعدی ثبت نام کنید

دوره VIP

تربیت کوچ حرفه ای ستاره شمال

 

تنها دوره فارسی زبان در جهان که هماهنگ با استانداردهای فدراسیون جهانی کوچینگ ICF کوچ حرفه ای تربیت می کند + روشهای بنیادی و نوین جذب مراجع و کسب درآمد را هم به دانش پذیران یاد می دهد

 

 

هیچوقت پیش خودتون فکر کردین: کاش دانش و مهارتش رو داشتم به بقیه کمک کنم مشکلاتشون رو حل کنن و به هدفهای مهم شون برسن؟

هیچوقت احساس کردین رسالتی بزرگتر از زندگی فعلی تون دارید و اون تاثیر گذاری مثبت روی زندگی دیگرانه؟

من هم همینطور بودم

حدود سال 90 شمسی (یا 2011 میلادی) به نقطه ای رسیده بودم که می خواستم مسیر حرفه ای ام رو تغییر بدم. یه طوری شده بود که احساس می کردم دارم در جا می زنم و خودم رو دارم تکرار می کنم. دوست داشتم یه چیز جدیدی رو امتحان کنم، یه معنای جدیدی به زندگی ام بدم، ولی صادقانه نمی دونستم چطور. یکی دو تا کار مختلف رو امتحان کردم و بی تعارف صد در صد براشون مایه نذاشتم و نتیجه چندانی هم نگرفتم تا اینکه در سال 2013 یا همون 92 شمسی کار مهاجرتم به کانادا درست شد. دیگه شوخی بردار نبود و من باید تصمیم می گرفتم که از نظر حرفه ای می خوام چی کار کنم. این مساله یه فرصت بینظیر برام فراهم کرد که فکر کنم برای بقیه زندگی ام می خوام چی کار کنم.

حسابی شروع کردم به مطالعه، تحقیق و دوره گذروندن برای شناخت بیشتر خودم. بعد از ماهها خودشناسی به این نقطه رسیدم که باید برم دنبال مسیری که بتونم به دیگران کمک کنم توی زندگی و کارشون موفق بشن. دوست داشتم دانش و مهارتی داشته باشم تا مثل افرادی مانند تونی رابینز، دیپاک چوپرا، برایان تریسی و … بتونم تغییرات معنادار در زندگی آدمها ایجاد کنم. نمی دونستم اسم این کار چیه. نمی دونستم چه رشته ای باید برم بخونم تا اینها رو یاد بگیرم. اولش فکر کردم برم روانشناسی بخونم ولی متوجه شدم رشته روانشناسی عمدتا روی بحثهای تئوری روان و به ویژه مشکلات و بیماریهای روانی تمرکز داره. کمی که تحقیق کردم با رشته ای نوپا در دنیا برخوردم به نام کوچینگ. متوجه شدم در دنیا مراکز و آموزشگاههایی هست که این مهارت رو آموزش می دن. متوجه شدم مثل هر کار دیگری توی این زمینه هم، دوره های باکیفیت و بی کیفیت هست. مراکزی هستند که صرفا چند تا دونه ویدیوی ضبط شده به دانش پذیر می دن یا نهایتا چند روز آموزش تئوری ارائه می دن و تمام. گاهی یک مدرک به دردنخور هم انتهاش می چسبونند. در مقابل، فهمیدم اون مراکزی که به نظر از همه با کیفیت تر هستند آموزشهاشون بر مبنای استانداردهای سازمانی هست به نام فدراسیون جهانی کوچینگ ICF که عملا مهمترین و بزرگترین سازمان ناظر بر کوچهای حرفه ای در سراسر دنیاست. اون موقع تقریبا هیچکسی در ایران با این رشته آشنا نبود. کمی بیشتر تحقیق کردم و یک آموزشگاه با کیفیت رو در آمریکا انتخاب کردم که کلاسهاش رو در کانادا هم برگزار می کرد و نهایتا ثبت نام کردم. اینطوری مسیر من به عنوان یک کوچ حرفه ای آغاز شد.

اما امروز، بعد از چندین سال افتخار می کنم که

- عضو هیات مدیره انجمن سخنرانان حرفه ای کانادا (CAPS) هستم

- با اسطوره هایی مثل تونی رابینز، دیپاک چوپرا، جک کنفیلد، برایان تریسی و رابرت کیوزاکی برنامه مشترک داشته ام

-  برخی از بزرگترین رویدادهای آموزشی فارسی زبانهای دنیا را برگزار کرده ام (آخری با بیش از 17000 نفر شرکت کننده آنلاین)

- برخی از موفقترین کوچها و مدرسان فارسی زبان را آموزش داده ام

کوچینگ چیست؟

طبق تعریف فدراسیون جهانی کوچینگ یا همان ICF، کوچینگ مشارکت بین مراجع و کوچ در یک فرایند خلاقانه و تفکربرانگیز است که به مراجع الهام می بخشد توانمندیهای شخصی و حرفه ای خود را به طور حداکثری عملی کند.

کوچینگ مثل تدریس، مشاوره، تراپی یا منتورینگ نیست. در کوچینگ، کوچ به مراجع کمک می کند خودش به پاسخهای شخصی خودش برسد و کوچ با ابزارها و مهارتهای تخصصی که دارد به مراجع کمک می نماید محدودیتهایش را پشت سر گذاشته، به اهداف فردی و حرفه ای اش برسد.

 

 اوضاع صنعت کوچینگ در بین فارسی زبانان اصلا جالب نیست.

بعضا، کسانی خودشان را کوچ می نامند که اصلا نمی دانند کوچینگ چیست. بعضا ادعاها و تضمینهای عجیب و غریب می دهند که نشانی از اخلاق حرفه ای ندارد. بعضا افرادی مدرس کوچینگ شده اند که محتوای دوره آموزشی شان، سلیقه ای است و بر مبنای استانداردهای فدراسیون جهانی کوچینگ ICF نمی باشد. نهایتا اینقدر کوچ بی کار و بدون درآمد داریم که نمی دانند چطور با ایجاد ارزش افزوده، مراجع بگیرند.

 

 دوره VIP تربیت کوچ ستاره شمال، کوچهایی تربیت می کند که

1) دانش و مهارت سطح اول جهانی دارند

2) اصول اخلاق حرفه ای را بی قید و شرط رعایت می کنند

3) یاد می گیرند چطور مراجع بگیرند و درآمد کسب کنند

 

اوضاع نابسامان باید تغییر کند. بعد از سالها فعالیت تمام وقت در این حیطه، دوست دارم کوچهای حرفه ای رو آموزش بدم که مثل من بخواهند در بالاترین سطح کیفی ممکن خدمات بدهند و دنبال فعالیت اخلاقی و معنادار با استاندارد سطح اول جهانی داشته باشند.

 ثبت نام دوره VIP تربیت کوچ ستاره شمال آغاز شد!

در این دوره به شما مهارتهای یک کوچ حرفه ای رو هماهنگ با بالاترین استانداردها و صلاحیتهای اعلام شده توسط فدراسیون جهانی کوچینگ ICF یاد می دیم و نهایتا شما در انتهای دوره مدرک کوچ حرفه ای بین المللی رو از شرکت North Star Success کانادا دریافت می کنید و می توانید به عنوان کوچ حرفه ای (در هر گرایشی و با هر گروه مخاطبی) شروع به فعالیت حرفه ای و کسب درآمد کنید.

 

تربیت کوچ حرفه ای با استاندارد جهانی +

آموزش قدم به قدم جذب مراجع و کسب درآمد

 

علاقمندم ثبت نام کنم

مزایای فوق العاده شرکت در این دوره 

1. مهارتهایی رو یاد می گیرید که با آنها نه تنها خودتون متحول می شه بلکه می تونین زندگی مخاطبان تون رو به طور انقلابی عوض کنید.


2. مهارتی یاد می گیرید که با اون می تونین کسب و کار کوچینگ رو شروع کنید و از این طریق کسب در آمد کنید. احتمالا می دونین که کوچینگ در این لحظه دومین رشته پرسرعت رو به رشد جهان بعد از آی تی است و کسب درآمدهای بسیار بالا در این رشته امکان پذیره. 


3. کوچینگ حرفه ایه که هر وقت بخواهی، هر قدر بخواهی و با هر کسی بخواهی کار می کنی و این یک آزادی عمل لذت بخشه که کمتر حرفه ای داره.


4. در این دوره با یک شبکه ارتباطی از افراد همفکر، هم ارزش و همکار آشنا می شین که در موفقیت حرفه ای آینده تون به شدت موثره. 


5. دوره تربیت کوچ ستاره شمال فقط شش ماه طول می کشه و لازم نیست برای کسب مدرک، سالها وقت بگذارید.

علاقمندم ثبت نام کنم

این دوره به درد چه کسانی می خوره؟

 

افرادی که می خواهند کسب و کار کوچینگ راه بیندازند و به افراد/تیمها/سازمانها خدمات کوچینگ بدهند و دنبال آموزش در سطح اول جهانی هستند.

مدیرانی که می خواهند مهارت کوچینگ را یاد بگیرند تا بتوانند در محیط کارشان تاثیرگذاری بهتر و رهبری قدرتمندتری بر اساس آخرین تکنیکهای جهانی داشته باشند.

اساتید، مشاوران، روانشناسان یا معلمانی که می خواهند مهارت نوین کوچینگ را با استاندارد سطح اول جهانی یاد بگیرند.

افرادی که دوست دارند با یادگیری مهارتهای کوچینگ حرفه ای، تاثیرگذاری شان رو بر دیگران (اعضای خانواده، دوستان، همکاران و ...) به طور انقلابی تقویت کنند.

 

چه گرایشی از کوچینگ آموزش داده می شود؟

این دوره، دوره آموزش مهارتهای بنیادی کوچینگ، هماهنگ با استاندارد طلایی فدراسیون جهانی کوچینگ ICF است. اینطور فکر کنید که مثل دوره پزشکی عمومی است. قبل از هر گرفتن تخصصی، پزشک باید دوره عمومی را بگذراند. در کوچینگ هم بعد از گذراندن این دوره، شما می توانید در هر گرایش و تخصصی که خودتون اراده کنین، این مهارتهای بنیادی را به کار ببندید و بلافاصله مراجع بگیرید. البته، در طی دوره به شما آموزش می دهیم چطور می توانید تخصص و گرایش مناسب خود را پیدا کنید.

چه شرایطی برای ثبت نام لازمه؟

حداقل 18 سالتون باشه و بخواهید زندگی دیگران رو متحول کنید. چون دوره آنلاینه از هر جای دنیا می تونین ثبت نام کنید.
بذارید چند تا خصوصیت افرادی که نهایتا کوچهای حرفه ای موفقی می شن رو براتون بگم. اونها افرادی هستند با ذهن باز. افرادی که لذت می برن از اینکه به دیگران کمک کنن مشکلاتشان را حل کنند و تغییر کنند. آدمهای مثبتی هسن. صادق هستن و اخلاقیات را رعایت می کن. به موضوعات رشد فردی و رشد کسب و کار علاقه دارند. 

اگر بیشتر این خصوصیات رو دارید، شما می توانید کوچ موثر و موفقی باشید. هیچ شرط دیگری لازم نیست. نگران هیچ چیز دیگر نباشید!

دوره VIP تربیت کوچ ستاره شمال شامل چه چیزهایی می شه؟

1. 50 ساعت (بیست و پنج هفته -  سه شنبه ها ساعت 20 تا 22 ایران) آموزش و مباحثه زنده چهره به چهره آنلاین بیش از 50 تکنیک روز دنیا در کوچینگ حرفه ای - کلاس در حال برگزاری است. دوره جدید به زودی شروع می شود.

2. تمرین مفصل و فراوان عملی مهارتهای کوچینگ در کلاس زنده

3. دوره های جامع ویدیویی ضبط شده برای آموزش مهارتهای کوچینگ هماهنگ با استانداردهای روز فدراسیون جهانی کوچینگ ICF 

4. تمرین کوچینگ همسطح با دو دانش پذیر دیگر دوره - مجموعا 24 ساعت، 12 ساعت به عنوان کوچ و 12 ساعت به عنوان مراجع -  سه عدد از این جلسات توسط کوچ ناظر آکادمی (که کوچ صلاحیت دار فدراسیون جهانی کوچینگ است) بررسی می شود و به دانش پذیر بازخورد داده می شود

5. کوچینگ تمرینی با مراجع بیرون از آکادمی – اختیاری – 12 ساعت

آپشن اضافه: برای افرادی که نهایتا به دنبال گرفتن مدرک فدراسیون جهانی کوچینگ هستند، با پرداخت هزینه جداگانه، خدمات منتورینگ با منتور آکادمی ستاره شمال (کوچ PCC فدراسیون و بنیان گذار این دوره آموزشی) به میزان 7 ساعت گروهی و 3 ساعت خصوصی (برای هر نفر) مطابق دستورالعمل فدراسیون جهانی کوچینگ هم ارائه می شود.

توضیح: این دوره اگرچه کاملا هماهنگ با استاندارد فدراسیون جهانی کوچینگ است، هنوز تاییدیه فدراسیون جهانی کوچینگ ICF را نگرفته است. طبق قوانین فدراسیون، باید حداقل یک دوره به طور کامل برگزار شود تا بتوانیم اپلای کنیم و تاییدیه بگیریم و در آن صورت، فارغ التحصیلان دوره اول هم مورد تایید فدراسیون خواهند بود و می توانند برای گرفتن مدرک فدراسیون اقدام کنند. در این لحظه، ما تخفیفات استثنایی و هدایای ویژه برای این دوره در نظر گرفته ایم. در آینده نزدیک، مبلغ و شرایط ثبت نام به کلی عوض خواهد شد.

علاقمندم از این فرصت خاص استفاده کنم

این دوره چه چیزی هست؟

- آموزش مهارتهای بنیادی کوچینگ حرفه ای برای ایجاد تحول در زندگی خود و دیگران 

- آموزش چهره به چهره دو طرفه آنلاین به همراه مباحثه و تمرین عملی فراوان

- آموزش صلاحیتها و مهارتهای یک کوچ تاثیرگذار سطح اول جهانی

- یک دوره جامع که با مدرکش می توانید مراجع کوچینگ (در هر رشته ای) بگیرید یا در محل کار و در زندگی شخصی، کسی را به طور موثر کوچ کنید.

این دوره چه چیزی نیست؟

- آموزش رموز موفقیت (دوره دیگر ما یعنی کلوپ یک درصدیها  بر اساس علم روانشناسی مثبت برای این منظور است)

- آموزش یک طرفه از سوی استاد به دانش پذیر

- دوره ی آموزش مهارت سخنرانی یا تدریس

- یک کلاس آموزشی که در انتهایش مهارت لازم را برای کمک واقعی به مراجع یا راه اندازی  کسب و کار خود ندارید.

چرا دوره VIP تربیت کوچ ستاره شمال بهترین انتخاب است؟

- بسیاری از دوره های تربیت کوچ فارسی زبان بر اساس استاندارد روز فدراسیون جهانی کوچینگ ICF نیستند و مباحثی سلیقه ای و ناقص دارند که عملا باعث می شود برخی افراد فارغ التحصیل تسلط و دانش مناسبی نداشته باشند (پس اگر دنبال آموزش بر اساس استاندارد سازمان ناظر کوچینگ در جهان هستید، وقت و پولتان را با دوره های متفرقه تلف نکنید).

- تعداد محدودی دوره هم که بر اساس استاندارد فدراسیون جهانی کوچینگ هستند، اغلب اصول راه اندازی کسب و کار کوچینگ، جذب مراجع و کسب درآمد را به طرز موثری یاد نمی دهند. به همین دلیل در سالهای اخیر، متاسفانه، این همه کوچ فارسی زبان بی کار و بدون درآمد می بینیم.

- دوره VIP ستاره شمال هم آموزشهایش هماهنگ با استاندارد فدراسیون جهانی کوچینگ ICF است و هم نحوه گرفتن مراجع و کسب درآمد را با روشهای موثر در دنیای امروز آموزش می دهد.

- آموزشهای این دوره چه کلاسهای زنده و چه دوره های ضبط شده، به صورتی جذاب، پر انرژی و متفاوت با کلاسهای خسته کننده معمول، اجرا می شود.

- محتوای آموزشی دوره در سطح اول جهانی تهیه و تدوین شده است و بر مبنای مدل آموزش کوچینگ منحصر به فرد ستاره شمال است (هرکسی هر کدوم از دوره های ما رو اومده، این رو می دونه ما استاندارد خیلی بالایی برای کارمون تعریف می کنیم)

- هیات علمی این دوره همه کوچهای صلاحیتدار فدراسیون جهانی کوچینگ هستند و شخص دکتر اناری با بیش از 20 سال فعالیت آموزشی موفق، هم اکنون یک کوچ بین المللی با مراجعانی از سراسر دنیاست.

- پشتیبانی بینظیر و دلسوزانه ای در طی دوره از تیم ما دریافت می کنید که زبانزد همه مراجعان و دانش پذیران ماست.

- در طی دوره، برنامه ریزی ویژه ای شده که شما تمرینات مفصل کوچینگ به صورت عملی داشته باشید و از سوی هیات علمی بازخورد بگیرید. در پایان دوره، یک کوچ خبره خواهید بود که می توانید به هر نوع مراجعی کمک کنید چالشهایش را حل کند.

- در صورتی که بخواهید، با پرداخت هزینه جداگانه، سه جلسه منتورینگ خصوصی و هفت ساعت منتورینگ گروهی با منتور آکادمی خواهید داشت که باعث تقویت چشمگیر سطح تسلط شما می شود.

- در این دوره، تکنیکها و ابزارهای قدرتمند و منحصر به فردی در اختیارتان قرار می گیرد که هیچ جای دیگری در کلاسهای معمولی (که غالبا محتوایشان، تکرار همدیگر است) پیدا نمی کنید.

- در طی این دوره با افرادی هم فکر و هم ارزش در کلاستان، آشنا می شوید که در آینده دوستان و همکاران شما در بازار خواهند بود.

- این دوره بعد از ثبت نام تا 14 روز ضمانت رضایت دارد. اگر به هر دلیلی، راضی نبودید کل پولتان را پس می گیرید.

رسالت ما: ما باکیفیت ترین، با اخلاقترین و مسلط ترین کوچهای حرفه ای فارسی زبان را در عرصه جهانی تربیت می کنیم. آنهایی که در جامعه فارسی زبان زبانزد هستند.

میزان سرمایه گذاری

هزینه ثبت نام دوره های تربیت کوچ استاندارد در جهان، بین 4 تا 15 هزار دلار است. قیمت منصفانه این دوره با توجه به مجموعه خدماتی که ارائه می شود (آموزش زنده، آموزش ضبط شده، گروههای ارتباطی،  24 جلسه کوچینگ هم سطح با سه جلسه نظارت شده، مدرک کوچ حرفه ای بین المللی، آموزش منحصر به فرد، پلتفرمهای آنلاین، پشتیبانی تمام مدت و ...) 4500 دلار یا معادل ریالی آن است، اما به خاطر شرایط کورونا، تخفیف 60 درصدی در نظر گرفته ایم.

دوره های مشابه جهانی: 4 تا 15 هزار دلار آمریکا

این دوره: 4500 دلار آمریکا

امروز:

- بدون منتورینگ فقط 1997 دلار آمریکا یا معادل ریالی آن

- با منتورینگ فقط 2997 دلار آمریکا یا معادل ریالی آن

امکان پرداخت در سه قسط با فاصله یک ماه هم وجود دارد!

گارانتی رضایت: تا 14 روز بعد از ثبت نام اگر به هر دلیلی تصمیم به انصراف گرفتید، کل مبلغ به شما مسترد می گردد. هیچ ریسکی وجود ندارد!

 

چطور ثبت نام کنم؟

حدود چهار تا پنج ساعت در هفته باید وقت بگذارید (میانگین 45 دقیقه در روز)

دو ساعت کلاس زنده در هفته

حدود یک ساعت مشاهده ویدیو در هفته

 دو ساعت کوچینگ هم سطح در هفته

آپشن اضافه: منتورینگ در طی دوره

هدیه استثنایی ثبت نام دوره اول

مسترکلاس تخصصی برندسازی شخصی و جذب مراجع - 10 هفته آموزش زنده و قدم به قدم با دکتر اناری، بعد از اتمام دوره اصلی.

 

قدم به قدم یاد بگیرید دکتر اناری به عنوان یکی از خوشنام ترین و گرانترین کوچهای فارسی زبان چطور کسب و کارش را ساخته است.

 

در این ده هفته یاد می گیرید:

- دو روش طلایی انتخاب بازار هدف ایده آل تان

- چهار رمز موثر برای برندسازی شخصی و ایجاد تمایز در بازار

- استراتژی های بازاریابی تخصصی کوچها و به ویژه چهار قیف فروش موثر در دنیای آنلاین امروز (از جمله فروش در جلسه رایگان، کسب درآمد از شبکه های اجتماعی، برگزاری ایونت و ...) 

- فرمول چهار بخشی مکالمه فروش موثر و تکنیکهای متقاعدسازی به طوری که به راحتی و بدون فشار، مراجعانی به خود جذب کنید که دوست دارند با شما کار کنند

- با تاکید بر تکنیکهایی که موفقترین دانش پذیران دکتر اناری در سالهای اخیر برای کسب درآمدهای میلیارد تومانی (یا درآمد دلاری شش رقمی) از آن استفاده کرده اند: شاگردان دکتر اناری که امروز از کوچهای موفق ایران هستند.

سالهاست این دوره را جداگانه به ارزش معادل 997 دلار ارائه می دهیم اما شما آن را کاملا رایگان دریافت می کنید.

فرصت استثنایی: این هدیه فوق العاده، به احتمال زیاد در دوره های بعدی برداشته می شود.

سولماز برق گیر، مربی آموزش دیده تونی رابینز

کمک شهاب اناری باعث شد کسب و کار کوچینگم موفق شود. آموزش عالی، شوق بالا و حمایت با جان و دل، از مهمترین خصوصیتهای شهاب اناری است.

سینا دژنابادی، مربی لایف استایل

از طریق کار با شهاب اناری، توانستم مهارتهای رشد بیزنسم را تقویت کنم و به شبکه ارتباطی قدرتمند او وصل شوم.

سارا رحیمی، کوچ حرفه ای صلاحیت دار

هیچکس مثل شهاب اناری نتوانست به من آموزش و راهنمایی مناسب دهد. با کمک او الان یک کسب و کار موفق کوچینگ دارم.

 Arthur Smolarkiewicz

Business Performance Consultant

Shahab is not only a great coach and professional but also a phenomenal human being. When working with Shahab, you know that he is in your corner. Mr. Anari goes beyond his call of duty to ensure your success.

Shiva Duddi
Career Coach for IT Professionals

I got a ton of value from Shahab' course. Now I know exactly who to serve and how to add value to my clients.

Shiyen Shu

Executive and Leadership Coach

Shahab guided me through the entire process of uncovering my strengths, clarifying my niche, the messaging and sales. He kept me accountable, pushed me when I needed it and genuinely cared for my success. THANK YOU so very much Shahab for your support !

 

جنبشی برای آموزش مربیان حرفه ای فارسی زبان در سطح اول جهانی 

 

مبلغ سرمایه گذاری:

دوره های مشابه جهانی: 4 تا 15 هزار دلار

این دوره: 4500 دلار آمریکا

امروز:

- بدون منتورینگ فقط 1997 دلار آمریکا یا معادل ریالی آن

- با منتورینگ فقط 2997 دلار آمریکا یا معادل ریالی آن

امکان پرداخت در سه قسط با فاصله یک ماه هم وجود دارد.

 

هدیه استثنایی: مسترکلاس 10 هفته ای برندسازی شخصی و جذب مراجع (با تمرکز بر دنیای آنلاین امروز) را به طور کاملا رایگان دریافت کنید!!

 

گارانتی رضایت: تا 14 روز بعد از ثبت نام اگر به هر دلیلی تصمیم به انصراف گرفتید، کل مبلغ به شما مسترد می گردد. هیچ ریسکی وجود ندارد!

 

*ظرفیت محدود. اولویت با افرادی است که زودتر اقدام می کنند.*

 

ثبت نام دوره به پایان رسیده است. اگر مایلید در لیست انتظار باشید تا شروع ثبت نام دوره بعدی به شما اطلاع داده شود، لطفا به پشتیبانی دوره پیام دهید.

ایمیل: [email protected]

یا پیغام واتساپ:  00989304994465

پاسخ به سوالات رایج دیگر

 

دنیا منتظر شماست. آیا شما آماده اید اثری معنادار در زندگی مردم بگذارید؟

مایلم در استاندارد سطح اول جهانی آموزش ببینم

تنها دوره تربیت کوچ حرفه ای به زبان فارسی هماهنگ با استاندارد طلایی فدراسیون جهانی کوچینگ ICF که به شما راه مشتری گرفتن و کسب درآمد را هم یاد می دهد!

 

50 ساعت کلاس زنده چهره به چهره آنلاین و آموزش و تمرین عملی بیش از 50 تکنیک نوین کوچینگ حرفه ای

هدیه استثنایی: ده هفته مسترکلاس برندسازی شخصی و جذب مراجع

دوره های ویدیویی جامع ضبط شده متمرکز بر صلاحیتهای به روز شده فدراسیون جهانی کوچینگ

24 ساعت تمرین کوچینگ هم سطح و چندین ساعت تمرین در کلاس با گرفتن فیدبک از استاد دوره

آپشن اضافه: ده ساعت منتورینگ در طی دوره

پشتیبانی تمام طول دوره با استانداردی جهانی

مایلم ثبت نام کنم

60% تخفیف +

هدیه ویژه: دوره جامع برندسازی شخصی و جذب مراجع